Kniha návštev

Dátum: 13.08.2011

Vložil: Andrea

Titulok: ešte sa mám čo učiť

Dobrý deň! Evka, aj vďaka vám som sa rozhodla hrať s farbami, servítkami, lakmi, ... . Našla som si hobby, ktoré ma drží viac než rok, stále viac a viac. Začala som používať farbu-bielu a slonovú kosť-mat, olejovky, lepy a laky podľa vašich rád. No to tieňovanie, ten efekt patiny, ... buď som úplné drevo, alebo, ja už neviem. Moje "dielka" sú úbohé. Vždy, keď sa pozriem na vaše prenádherné práce, zabúdam na čas. Potom sa pozriem na svoj výtvor a ... zistím, že mám čo doháňať, učiť sa, zdokonaľovať. Chcela by som vás poprosiť, mohli by ste mi prezradiť váš postup pri tieňovaní a efekte patiny. A ešte mám ku vám prosbu. Už dávnejšie mám vybraté servítky z jednej pl.stránky, no ďalej som sa nepohla. Všimla som si, že ju máte aj vy medzi stránkami, kde nakupujete. Napíšete mi prosím postup, ako si ich objednať-nerozumiem všetkým slovám a nechcem spraviť chybu. Je to tá, s ukončením xip.pl. Ak by ste si na mňa našli čas, zasielam aj svoj mail l.andrea@atlas.sk Vopred ďakujem a prajem mnoho kreatívnych nápadov, aby som mala naďalej čo obdivovať. :-)





Späť na diskusiu